EUROPEJSKA AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA

17.01.2024 to dzień, w którym nasze przedszkole otrzymało wielkie wyróżnienie ponieważ zostało przyjęte do Europejskiej Akademii Przedszkolaka.

Gościliśmy pana Szymona Godylę- Radnego Sejmiku Wojewódzkiego, Janusza Wojczyszyna-sekretarza gminy Olesno, Macieja Kalskiego- dyrektora Wojewódzkiego  Urzędu Pracy w Opolu. Przedszkole nasze zostało ukazane jako przykładowe w zakresie efektywności w realizowaniu środków unijnych. Wojewódzki Urząd Pracy zorganizował dla dzieci i rodziców słodki poczęstunek oraz upominki- plecaczki z kreatywnym wyposażeniem.

Dzieci zaprezentowały dla gości i rodziców występ artystyczny i sposoby wykorzystywania pomocy edukacyjnych sfinansowanych ze środków unijnych. Spotkanie przebiegło w miłej i ciepłej atmosferze.